Index

Welkom bij MotorTourClub DE MELDERSE

WWW.MTCmelderslo.NL

Motortourclub De Melderse is een motortourclub met een open karakter. Het initiatief voor het oprichten van de club in 2009 is ontstaan vanuit een eerder jaarlijks plaats vindende motorfiets tourtocht. Het aantal leden is redelijk stabiel en ligt rond de 40. Voor meer informatie over onze club of het lidmaatschap verzoeken wij u contact op te nemen met het bestuur. Zie hiervoor onze contactgegevens hier onder.

Contactgegevens MTC De Melderse:

Motorhome: Cafe `t Tunneke

Sint Odastraat 9a, 5962AV, Melderslo

Tel. 077-3988225

 

Algemeen contact en informatie:

Bestuur@MTCmelderslo.nl

 

Voorzitter: Frans Hegger

Casselehof 6, 5962CD, Melderslo

Tel. 077-3983454

Mob. 06-26468874

E-mail: Voorzitter@MTCmelderslo.nl

 

Secretariaat: Piet Berden

Emmastraat 23, 9561XT, Horst

Tel. 077-3981905

Mob. 06-51450762

E-mail: Secretaris@MTCmelderslo.nl

 

Penningmeester:

E-mail: Penningmeester@MTCmelderslo.nl

 

Bestuursleden:

Loek Kleuskens

Boomsweg 13, 9562NB, Mlederslo

Mob. 06-22696925

E-mail: Bestuur@MTCmelderslo.nl

 

William Hermens

Sint Odastraat 7a, 5962AV, Melderslo

Tel. 0773988225

Mob. 06-15005433

E-mail: Bestuur@MTCmelderslo.nl

 

Leden:

Mail naar alle leden: Leden@mtcmelderlso.nl

 

Niet-leden:

Lid worden, stuur een mailtje naar

Secretaris@MTCmelderslo.nl

 

Geen lid maar toch de blog-updates en

ledenmailings ontvangen?

Meld je aan met je eigen e-mail adres op: Secretaris@MTCmelderslo.nl

 

Overig:

Regiobank: 939.754.665

IBAN: NL75RBRB0939754665

BIC: RBRBNL21

KvK Venlo 14117815

Toeren met MTC De Melderse:

Toertochten worden via de agenda en het blog aangegeven.

Wil je mee gaan toeren met MTC de Melderse?

Download dan hier het toerreglement

 

Wil je graag de eerste hulp kit lenen voor je eigen toertocht?

Download dan hier de MTC Toerrugzak

inhoudsopgave en gebruiksregelement!

Weblinks Melderslo:

Members only:

Volgende route:

Wil je een route delen met de voorrijders van de club, zet deze in een mail en post die naar: Routes@MTCmelderslo.nl